Piknik Rodzinny pod hasłem „Grunt to Rodzinka”

Utworzono dnia 02.06.2023

02 czerwca 2023r. w Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Kłóbce, w związku z Dniem Matki, Dniem Dziecka i Dniem Ojca, odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Grunt to Rodzinka”. Na Piknik licznie przybyli Rodzice, Dziadkowie oraz zaproszeni Goście, m.in. p. Zygmunt Wierzowiecki – Przewodniczący Rady Powiatu, p. Magdalena Szarwas – Kierownik Referatu Oświaty, przedstawiciel UM w Lubieniu Kujawskim, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Modrzejewska oraz przedstawiciele firm, które dołożyły „cegiełkę” do organizacji Pikniku Rodzinnego (nasi sponsorzy).
Dzieci i młodzież naszej szkoły przedstawiły program artystyczny dla Dziadków i Rodziców, natomiast Teatr Rodziców wystawił przedstawienie pt: „Żuraw i Czapla”. Rodzice przygotowali kiełbaski z grilla, lody, popcorn i watę cukrową, a dzieci bawiły się na dmuchanych zabawkach, trampolinach symulatorach. OSP w Kłóbce umożliwiło również zabawę w samochodach strażackich.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za organizację Pikniku Rodzinnego, który nie mógłby się odbyć, gdyby nie pomoc Nauczycieli i Pracowników SP w Kłóbce oraz wsparcie Sponsorów.

Serdecznie Dziękujemy:

- Przewodniczącemu Rady Powiatu – p. Zygmuntowi Wierzowieckiemu
- Auto Naprawa – p. Adamowi Tomczakowi
- „Elinter” Łukaszowi Piwińskiemu
- Probiznes Stowarzyszenie Otoczenia Przedsiębiorców
- p. Wiesławowi Gontarek – Radnemu Rady Lubienia Kujawskiego
- Firmie Dubielak
- Firmie Dubimex
- „Potargana Chałupa” – p. Leszkowi Rzepnikowskiemu
- „Alik Group” – p. Andrzejowi Alabrudzińskiemu
- „Agrodoradca” – p. Patrykowi i Łukaszowi Jankowskim
- „Agrofarm” – p. Beacie Matusiak
- „Emka” Zakład Handlowo-Usługowy – p. Dariuszowi Przystałowskiemu
- Firmie POLCALC
- Kołu Łowieckiemu „Sarna” – p. Ksaweremu Korpalowi
- Multiagencji Ubezpieczeniowej „Polisa” - p. Justynie Starzyńskiej
- Kierownikowi Referatu Oświaty – p. Magdalenie Szarwas

Wielkie serce na nakrętki.

.