II Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z okazji „Dnia Kobiet”

Utworzono dnia 06.03.2023

II Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z okazji „Dnia Kobiet” o Puchar Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Społecznej Branżowej Szkoły I Stopnia w Choceniu. II turniej piłki ręcznej dla dziewcząt z okazji obchodów Dnia Kobiet o Puchar Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Społecznej Branżowej Szkoły I Stopnia w Choceniu odbył się w dniu 6 marca 2023 roku na hali sportowej GOSiR w Choceniu. Celem turnieju była promocja piłki ręcznej dla dziewcząt, popularyzacja choceńskich szkół ponadpodstawowych wśród uczennic ze szkół podstawowych oraz wyłonienie najlepszych zespołów. W turnieju wzięło udział aż 7 szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa im. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim, Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu, Szkoła Podstawowa w Wilkowicach, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kłóbce. W zawodach sportowych zagrało 111 zawodniczek. Rozegrano 16 spotkań, każdy mecz trwał 1 x 10 minut. Nasza drużyna zajęła VII miejsce zdobywając cenne doświadczenie na przyszłość. Cieszy fakt, że w przyszłym roku nasza drużyna będzie mogła zagrać w takim samym składzie gdyż niestety w zawodach nie mogły wziąć udziału dziewczęta z klasy 8. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami. Wyróżnienia Indywidualne: „Najlepsza Zawodniczka SP Kłóbka” – Marietta Synowska Szkoła Podstawowa w Kłóbce w składzie: Ostrowska Lena, Piotrowska Patrycja, Synowska Marietta, Lewandowska Dominika, Miziołek Alicja, Zwierzchowska Izabela, Pilaszewska Wiktoria, Bogucka Zuzanna. Opiekun: Buda Konrad.

obejrzyj zdjęcia na Facebooku

Wielkie serce na nakrętki.

.